Corel X4 de görüntü bosukluğu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel X4 de görüntü bosukluğu ...

grap.hüseyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grap.hüseyin

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel x4 de çalışma yaparken herhangi bir değişikliği görebilmek için nesneyi büyütüp küçültmem gerekiyor. Örneğin nesnenin rengini değiştirdiğimde yeni rengi görebiilmek için büyüteçle büyütüp küçültmem gerekiyor bu sorunu nasıl çözebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

z tuşu zoom aracını

Alt 28-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel x4 de çalışma yaparken herhangi bir değişikliği görebilmek için nesneyi büyütüp küçültmem gerekiyor. Örneğin nesnenin rengini değiştirdiğimde yeni rengi görebiilmek için büyüteçle büyütüp küçültmem gerekiyor bu sorunu nasıl çözebilirim
devreye sokar oradan büyültüp küçültebilirsin yada toolbarsa gelerek sağ tılayıp zoom seçeneğini tıklayıp açabilirisin
Bu mesajdan alıntı yap
grap.hüseyin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grap.hüseyin

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2010 #3
sorun büyütüp küçültmede değil ki yaptığım değişiklikleri başka işlem yapmadan göremiyorum coreli bir kaç defa kaldırıp kurdum sorun devam ediyor
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(45)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

corelin servis packları

Alt 28-01-2010 #4
sorun büyütüp küçültmede değil ki yaptığım değişiklikleri başka işlem yapmadan göremiyorum coreli bir kaç defa kaldırıp kurdum sorun devam ediyor
corelin servis packlarini sitesinden indirip yükle sorun devam ederse programın orjinalmi değilmi onu yaz crackli programlarda veya düşük versiyon bilgisayarda kullanıyorsan problem ondan da kaynaklanabilir servis pack i buradan indirebilirsin:
Patches and Updates - Patches and Updates
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 28-01-2010 #5
Ayarlarda "Manual Refres-h" açık kalmış gibi görünüyor. Tools>Options>Workspace>Display penceresinden manual refres-h işaretli ise işaretini kaldırın. Bir de böyle deneyin. (refres-h yazmak zorunda kaldım, forum normal yazımını filtreliyor.)
Bu mesajdan alıntı yap