corel x4 de "java" yazamıyorum

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel x4 de "java" yazamıyorum ...

chncnblt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chncnblt

Grafiker / Yurtdışı

Alt 31-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar arkadaşlar uzun süredir siteyi takip etmeme rağmen konu açmak bugüne nasip oldu

bugün bir müşterimle beraber corelde birkaç satır bişey yazmamız gerekti ve cülede java kelimesi geçiyor ancak java yazdıktan sonra corel kendiliğinden kapanıyor bu tarz bi sorunla karşılaşan oldumu acaba ve bu programın bir eksikliğimidir yoksa benim pc de mi bir problem var? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(33)

Grafiker / İzmir

Alt 01-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle Crtl+J Yaparak Option menüsüne giriyoruz ve aşağıdaki resimleri inceleyerek soldan Quick Corret ve Spelling seçip sağ kısımdan tüm işaretleri kaldırıyoruz..

CTRL+J yaptığında resimdeki kırmızı halkaları kontrol ederek yaparsın sanırım..

Sebebe gelirsekte.. Corel - Xp ve Turkce Font ların karışımı bi sorun türkçe yazıdığınız yazıları corel kelime olarak doğrulamaya çalışıyor beceremediğinde ise hata veriyor bunun sebebide XP nin kurulum dili ve çeşidi..

Umarım yararlı olmuştur...
Bu mesajdan alıntı yap