Corel X4 Farklı Kaydetmek

Corel Draw - Corel X4 Farklı Kaydetmek ...

fotokopici isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotokopici

Grafiker / Ankara

Alt 27-11-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar, corel X4 kullanmaya başladım çok yeniyim coreldeki çalışmayı farklı kaydederken ana dosyanın yanında birda back up diye yedek bir dosya daha kaydediyor bunu nasıl engelleyebilirim
yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 27-11-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence sen onu engelleme ılerde lazım olucakCorel X4  Farklı Kaydetmek Cunku bazen beklenmedık sekılde kapanıyor Corel ole durumlarda da cok ıse yarıyor
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 27-11-2008 #3
aynen katılıyorum sana selimsel. bir ara benimde bir kaç çalışmam corel in fazla yüklenmesiyle ve aniden elektrik kesintisiyle bozulmuştu. tabiki back_up dosyası imdadıma yetişti. ama bu sana biraz pahalıya patlar. eger ki yaptıgın çalışma bir katalog ise ve bozulur ise baştan yapman gerekecek. ama yinede engellemek istiyorsan arkadaşım tools/workspace/save deki Auto-backup every'deki işareti kaldırman yeterli
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corel, farkli, kaydetmek