Corel x4 te dosyaları açma sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel x4 te dosyaları açma sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar herkese selamlar. Benim sorunum x4te bazı corel dosyalarını açamıyorum yazılı bi hata çıkmıyo ancak açmak istediğim dosyayı tıkladığımda corel dosyayı yuklemeye çalışıyo ama saatlerce süren bi beklemenin ...

dominichammet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dominichammet

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 24-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkese selamlar.
Benim sorunum x4te bazı corel dosyalarını açamıyorum yazılı bi hata çıkmıyo ancak açmak istediğim dosyayı tıkladığımda corel dosyayı yuklemeye çalışıyo ama saatlerce süren bi beklemenin sonunda dosya açılmıyo kimisinde de view manager docklet çıkıyo zoomları okumaya çalışıyo çalışıyo sadece okuyamıyo bunun sonunda da malesef dosyaya ulaşamıyorum.
Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olurmusunuz eski çalışmalarımın hiç birine ulaşamıyorumda..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dominichammet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dominichammet

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / Ankara

Alt 25-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vay arkadaş hiç kimse bilmezmi bu sorunun neden olduğunu hiç birinizin başına gelmedi mi yani bu mudur ?
Bu mesajdan alıntı yap
kemald78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kemald78

Grafiker / Tekirdağ

Alt 27-04-2010 #3
kardeş corel eksik yüklenmiş hatası veriyor sende ve kendini yenilemek için yükleme paketi açıyor benim diyeceğim coreli kaldır ve tekrar kur sorun çözülür
Bu mesajdan alıntı yap