Corel X4'de Kaydetme Sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel X4'de Kaydetme Sorunu ...

tekcanan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekcanan

Grafiker / Kayseri

Alt 10-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel x4 deki yukarıdaki simgelerin bazıları calısmıyor işi yapıyorum kaydet seceneğine tıklasamda kaydetmiyor bir kac defa tamamen kaldırıp yeniden kurdum x4 ü ama düzelmedi... Daha önce kullanıyordum sorun yoktu Windows 7 kullanıyorum bu yüzden mi diye düsünüyorum ama yeni karşılastım bu sorunla...

Yardımcı olursanız cok memnun olurum...Corel X4'de Kaydetme Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 10-05-2010 #3
Ürün lisanslımı?
Bu mesajdan alıntı yap

tekcanan

Grafiker / Kayseri

Alt 10-05-2010 #4
maalesef lisanssız ama ilk defa böyle bişey başıma geliyor sadece kaydetme değil dierleri de calısmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
fatihkull25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihkull25

Grafiker / Bursa

Lisansız ürün

Alt 10-05-2010 #5
Lisansız ürün olduğu için öle yapıyor. Bende de aynı şekilde yapmıştı. İnternettem indirdiğim corel X4 de aynı hatayı yaptı daha sonra tanıdık bir arkadaşdan alıp patchini attık oldu bitti.
Bu mesajdan alıntı yap

tekcanan

Grafiker / Kayseri

Alt 11-05-2010 #6
tek caremin lisanslı ürün almam gerektiğini söylemeyin malum her dediğimiz alınmıyor gerekli acıklama yapmam da zor olcak. simdiye kadar bişey yoktu neden böyle oluyor herkez kırık kullanıyor vs gibi sözleri duycağımın kesin olduğunu düsünürsek baska yol bulmam lazım sanırım...
Bu mesajdan alıntı yap
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 23-11-2010 #7
Lisansız ürün olduğu için öle yapıyor. Bende de aynı şekilde yapmıştı. İnternettem indirdiğim corel X4 de aynı hatayı yaptı daha sonra tanıdık bir arkadaşdan alıp patchini attık oldu bitti.
banada yardımcı olurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap
yasinkarakus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasinkarakus

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-11-2010 #8
arkadaşlar bilgisayarın tarihini bir kaç gün önceye alın ardından corel draw ı f8 tuşuna basarak açın corel orjinal ayarlarına dönecek karşınıza çıkan pencerede evet diyin.Genelde bu tür lisans sıkıntısı olan arkadaşlarımda da aynı şekilde çalıştırdık fakat tekrardan bozuluyor gene özellikle bu aralar daha fazla olur bozulmalar corel drawın sahipleri değişti ayrıca ticari yerlerde kullananların dikkatine denetleme yapıyorlar 5000 lira ceza yedim daha iki gün evveline... Dikkatli olun
Bu mesajdan alıntı yap