Corel x5 bir dosyada birçok resim var ayıramadım

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel x5 bir dosyada birçok resim var ayıramadım ...

candleman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

candleman

Webmaster / Antalya

Alt 22-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese Merhaba

Corel esp uzantılı ama içi dolu tek tek alamıyorum Corel esp uzantılı ama içi dolu tek tek alamıyorum
Arkadaşlar corelde esp uzantılı vectörel resim indirdim açtm ama içinde 6 adet resim var bunları nasıl tek tek kayıt edebilirim. Yani kısa bir yolu varmı uğraşmadan sayfada bulunan 6 düğmeyide jpeg v.s resim formatında kayıt etmenin yolu.

Dosyayı buraya yüklüyorum isteyen arkadaşlar buradan bakabilir.

http://www.upload.gen.tr/d.php/s15/trll5hdu/2.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

esp / eps

Alt 23-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar,

Öncelikle eklediğiniz dosya esp değil eps uzantılı. Eklediğiniz dosyayı açtığımda herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Dosya içindeki çalışmalar zaten ayrı ayrı idi.
Bunları tek tek jpg yapmak için makrolar olabilir. Ya da tek tek işaretleyip export yapmanız gerekir.

http://hotfile.com/dl/77763021/25e68d9/2.cdr.html

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
candleman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

candleman

Webmaster / Antalya

Alt 23-10-2010 #3
Anladım cevap için çok teşkkürler corel den anlamadığım için uzantısını bile yanlış yazmışım. Corel x5 bir dosyada birçok resim var ayıramadım okadar uğraşmaya gerek yok o halde kendim birşeyler yapmaya çalışayım.deneye deneye öğreniriz umarım kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap