Corel X5 de çoklu renk tutma

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel X5 de çoklu renk tutma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bazen renk ayrımı yaparken bi dosyanın içinde bir tıkla mavi veya başka renklleri tutmak istiyorum tek tek tutmak zor oluyor böyle bir özellik varmı ?...

by_kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 08-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bazen renk ayrımı yaparken bi dosyanın içinde bir tıkla mavi veya başka renklleri tutmak istiyorum tek tek tutmak zor oluyor böyle bir özellik varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Edit/Find And Replace/Replace Objects menüsünü açın Replace Color seçeneğini seçin ileriye tıklayın Find rengini seçmek istediğiniz renk ve Replace rengini değiştirmek istediğiniz renk olarak seçin Finishi işaretleyin, daha sonra çıkan menüden Find All seçeneğine tıkladığınız zaman aynı renkteki tüm objeleri seçmiş olursunuz...
Seçmek yetmiyor ve rengini de değiştirmek isterseniz Replace All seçeneği ile önceden seçtiğiniz renkte tümünü değiştirebilirsiniz ...
(X5'e göre anlatım yapılmıştır)
Bu mesajdan alıntı yap
by_kanarya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

by_kanarya

Grafiker / Konya

Alt 09-11-2012 #3
Yardımın için teşekkürler Corel X5 de çoklu renk tutma

Edit/Find And Replace/Replace Objects menüsünü açın Replace Color seçeneğini seçin ileriye tıklayın Find rengini seçmek istediğiniz renk ve Replace rengini değiştirmek istediğiniz renk olarak seçin Finishi işaretleyin, daha sonra çıkan menüden Find All seçeneğine tıkladığınız zaman aynı renkteki tüm objeleri seçmiş olursunuz...
Seçmek yetmiyor ve rengini de değiştirmek isterseniz Replace All seçeneği ile önceden seçtiğiniz renkte tümünü değiştirebilirsiniz ...
(X5'e göre anlatım yapılmıştır)
Bu mesajdan alıntı yap