corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok ...

change isimli Üye şimdilik offline konumundadır

change

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 31-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

saat yapmak istiyorum ama transfomation'da açıları belirliyorum apply to duplicate ibaresi yok nasıl yapacağım yardım edermisiniz corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 01-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben X6 kullanıyorum Apply butonu var.
Aşağıda kalıyor olabilir mi? Yani altında başka bir pencere varsa kapatıyor olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #3
nesnenin üzerine bi kere tıklayıp serbest çevirerek sağ tıklasan sonrada çok öenmliyse pozisyon değerlerini girsen işini görürmü
Bu mesajdan alıntı yap
reborn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #4
en kötü ihtimal Coreli resetle
Bu mesajdan alıntı yap
change isimli Üye şimdilik offline konumundadır

change

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2012 #5
çok sağlun arkadaşlar tavsiyelerniz için işimi gördüm imece usulü
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-09-2012 #6
Çünkü "Copies" bölümü var.
Bu mesajdan alıntı yap

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2012 #7
Çünkü "Copies" bölümü var.
Corelde ne ararsan var. corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-09-2012 #8
Corelde ne ararsan var. corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok
Evet... biraz geç de olsa, eksik de kalsa... gelişimini sürdürüyor.

Apply To Duplicate düğmesi de bu gelişimin sonucu olarak X5 sürümünden itibaren kaldırıldı. Her defasında düğmeye basmamak için eklenen "copies" bölümüne kaç kopya yapacağınızı giriyorsunuz ve sadece apply düğmesine tıklıyorsunuz. 100 kopya yapacaksanız 100 defa apply to duplicate düğmesine basmak zorunda kalmıyorsunuz.

Sonuç olarak corel draw'ı resetlemeye ya da başka bir şey yapmaya gerek yok. corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok
Bu mesajdan alıntı yap

reborn

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2012 #9
En kötüsünüde yapsa işe yaramayacaktı zaten. Atlamışım. Eskiden Freehandle Coreli Kapıştırırlardı, Şimdi freehand bitti bakalım sırada ne var. Aİ, Bu kısaltma bana hep bi hayvanı hatırlatıyo. Hani şu hep yük taşıyan sopa zoruyla yürütülen hayvan corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok.Nerdeyse programıyla aynı karakterlere sahip corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 03-09-2012 #10
En kötüsünüde yapsa işe yaramayacaktı zaten. Atlamışım. Eskiden Freehandle Coreli Kapıştırırlardı, Şimdi freehand bitti bakalım sırada ne var. Aİ, Bu kısaltma bana hep bi hayvanı hatırlatıyo. Hani şu hep yük taşıyan sopa zoruyla yürütülen hayvan corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok.Nerdeyse programıyla aynı karakterlere sahip corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok
Görüş sizindir... Fakat sektör lideridir bahsettiğiniz yazılım corel x5 de rotate'de apply to duplicate neden yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları