corel x5 dosyalarını düşük versiyona çevirince açılmıyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel x5 dosyalarını düşük versiyona çevirince açılmıyor ...

bilkish isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilkish

Grafiker / Antalya

Alt 21-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Corel x5 de hazırladığım dosyayı daha eski bir versiyona çevirince açılmıyor ya da çok geç açılıyor. Corel x5 i bilgisayarımdan tamamen kaldırdım ve tekrar kurdum ama sorunum devam ediyor. Aynı dosyayı corel x5 de açarken sorun yok. Corel x5 de hazırladığım dosyayı başka bir bilgsayardaki x5 de açıp versiyonu düşürünce sorun devam ediyor. Eğer daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış ve çözebilmiş bir arkadaş varsa yardımına ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Örnek bir çizim yüklerseniz sorunu anlamak adına kontrol etmek isterim.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

bilkish

Grafiker / Antalya

Alt 21-09-2010 #3
çizim derken çalıştığım dosyayı mı kastediyorsunuz. Eğer onu kastediyorsanız. Dosyanın büyüklüğü hiç önemli değil sadece kare çizip kaydettiğim halde aynı sorunu yaşıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

bilkish

Grafiker / Antalya

Alt 21-09-2010 #4
Örneğin bu dosyayı x5 versiyonunda hazırladım. Bu dosyanın versiyonunu düşürünce düşük versiyon açılmıyor ya da çok geç açılıyor. İlginiz için teşekkürler.
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap