Corel X5 kendiliğinden kapanıyor ve o dosya açılmıyor.

Corel Draw - Corel X5 kendiliğinden kapanıyor ve o dosya açılmıyor. ...

thore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thore

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 02-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corel X5'te çalışırken dosya kendiliğinden kapanıyor ve çalıştığım dosyayı bir daha açamıyorum.Lütfen yardım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(47)

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel X5'te çalışırken dosya kendiliğinden kapanıyor ve çalıştığım dosyayı bir daha açamıyorum.Lütfen yardım...

yaşadığınız sorunla ilgili daha ayrıntılı ve fazla bilgi vermeniz gerekiyor !
çözüm üretebilmek adına...
Bu mesajdan alıntı yap
ynsld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsld

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-07-2011 #3
ay nı sorun bende de var corel draw calsıırlen kapanıyor prgramı kapat dıyor ve kapandıgında o dosya bır daha açılmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(47)

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-07-2011 #4
ay nı sorun bende de var corel draw calsıırlen kapanıyor prgramı kapat dıyor ve kapandıgında o dosya bır daha açılmıyor
yaşadığınız sorunla ilgili daha ayrıntılı ve fazla bilgi vermeniz gerekiyor !
çözüm üretebilmek adına...
Bu mesajdan alıntı yap
ynsld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ynsld

Grafiker / Kocaeli

Alt 08-07-2011 #5
corelı acıyorum dosya uzerınde calısmaya baslıyorum genelde buyuk olculerde oluyor bı ıslem yaptıgımda corel donuyor yanıt vermıyor dıyıor bı zaman sonada programı kapat dıyor sonrada calıstıgn ısde kayboluyor tabıkıde hadı bastan yap sonra daha ayrıntısını gercekten bılmıyorum Corel X5 kendiliğinden kapanıyor ve o dosya açılmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
matador32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matador32

Grafiker / Isparta

Alt 09-07-2011 #6
Corel, son versiyonu olan X5'te yeni bir update sistemi olusturmus. Eskaza bir defa update yapmasina onay vermisseniz, artik ondan sonra programin kesinlikle düzgün calismasini beklemeyin. Tabii lisansini almis olanlar icin bu gecerli degil. En temiz ve en güvenilir tamir, sisteminizi komple bastan kurmaniz. Zira, yukaridaki olay gerceklestikten sonra, Coreli kaldirip, yeniden yüklemeniz de cözüm olmuyor. Eger Norton Ghost veya Acronis tarzi bir programla yedek almissaniz, onu kurun. Coreli de ona kurun. Ama asla update olayina onay vermeyin... Eger yedeginiz yoksa, format atmanizi öneririm... Tabii secim sizin...
Bu mesajdan alıntı yap
thore isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thore

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 11-07-2011 #7
Deneyeceğim.bilgi için çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap