Corel x5 te cıktıda tram sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel x5 te cıktıda tram sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar Ben eskiden corel draw 12 kullanıyordum.fakat programda bi sorun oldu ve corel x5 e geçiş yaptım. şimdi benim bir sorunum var çalışmayı yaptıktan sonra çıktı aldığımda kenarlarda ...

cucuby39 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cucuby39

Matbaacı / Ağrı

Alt 05-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar
Ben eskiden corel draw 12 kullanıyordum.fakat programda bi sorun oldu ve corel x5 e geçiş yaptım. şimdi benim bir sorunum var çalışmayı yaptıktan sonra çıktı aldığımda kenarlarda ve ortalarda tramlar oluşuyor. aynı çalışmayı corel 12 de aldığımda hiç bir sorun yok.bilgi sahibi olanlardan yardım bekliyorum teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar
Ben eskiden corel draw 12 kullanıyordum.fakat programda bi sorun oldu ve corel x5 e geçiş yaptım. şimdi benim bir sorunum var çalışmayı yaptıktan sonra çıktı aldığımda kenarlarda ve ortalarda tramlar oluşuyor. aynı çalışmayı corel 12 de aldığımda hiç bir sorun yok.bilgi sahibi olanlardan yardım bekliyorum teşekkürler.
Tools - Color Managament - Default settings ile açacağımız Default Color Managament Settings penceresindeki Color Conversion Settings bölümü altında bulunan Preserve Pure Black kutucuğunu işaretleyerek bahse konudaki sorununuz çözülecektir.

şimdiden kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-07-2011 #3
Corel'de Tram Sorunu

bu konuya bak belki yardımcı olur zaten murat arkadaşımız her zaman ki gibi hızlı davranmış...
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-07-2011 #4
Merhabalar
sorun çözüldü mü acaba ?
Bu mesajdan alıntı yap
JansoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JansoN

Grafiker / İstanbul

Alt 19-08-2011 #5
Tools - Color Managament - Default settings ile açacağımız Default Color Managament Settings penceresindeki Color Conversion Settings bölümü altında bulunan Preserve Pure Black kutucuğunu işaretleyerek bahse konudaki sorununuz çözülecektir.

şimdiden kolay gelsin.
verdiğin bilgi çok işime yaradı teşşekürler....
Bu mesajdan alıntı yap

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-08-2011 #6
rica ederim, faydalı olabilmek güzel !
Bu mesajdan alıntı yap