Corel x7 kısayol sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel x7 kısayol sorunu ...

Corel x7 kısayol sorunu
damlayanardag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlayanardag(29)

Grafiker / İzmir

Corel x7 kısayol sorunu

Alt 03-03-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar x7 yükledim ama kendim kısayol veremiyorum. Nasıl verebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Corel x7 kısayol sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-03-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar x7 yükledim ama kendim kısayol veremiyorum. Nasıl verebileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.Corel x7 kısayol sorunu
merhaba

kısayol olarak en çok kullandığım powerclip bunu örnek olarak resimli olarak anlatayım.

öncelikle neyi kısayol olarak atamak isterseniz üst menülerden File / Edit/View/Loyut vs.

nerde olduğunu bilmenizdir. bunu öğrendikten sonra Ekteki Resimdeki gibi
Tools/Options/Customization/dan commands seçeneğini seçip örnek olarak en çok kullandığım powerklip kısayolu
Commands seçeneklerinden object seçeneğini seçip alt menüden powerclip seçeneğini seçiyorum.
ShortcutKeys seçeneğinden New Shortcut Key: kısmına benim kısayolum Ctrl+W olarak kısayolu klaveyeden verip Assign a tıklıyorum
Current Shortcut key: resimdeki gibi seçip okey ledikten sonra kısayol atanır. bu işlemden sonra
Tools seçeneğinden Save Settings as default o seçip bu işlemi kaydersiniz.

G&#246rsel g&#246r&#252nt&#252leniyor BNvJU.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti
G&#246rsel g&#246r&#252nt&#252leniyor Kfik3.jpg - Imageto image upload hosting - Imageto resim yükleme hizmeti
Bu mesajdan alıntı yap
damlayanardag isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damlayanardag(29)

Grafiker / İzmir

süpersiniz

Alt 03-03-2015 #3
çok teşekkür ederim. Nasıl işime yaradı anlatamam. Çok sağolunnnnCorel x7 kısayol sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-03-2015 #4
çok teşekkür ederim. Nasıl işime yaradı anlatamam. Çok sağolunnnnCorel x7 kısayol sorunu
rica ederim yardımcı olabiliysem sevindim.
Bu mesajdan alıntı yap