corel yazı kopyalama sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel yazı kopyalama sorunu ...

stalop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

stalop

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar word'den kopyaladığım texti corel dosyasındaki fontu ve puntosu ayarlanmış dosyama yapıştırdığımda yazı karakterim ve puntom değişiyor.Başka pc'de denedim fontu ve puntoyu bozmadan yazıyı paste yapıyor.Sorun nedir?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba
CorelDraw üst menüsünden Tools / Options / Workspace / Wrnings/ seçeneğinden Pasting and importing Text seçeneğini yanındaki kutu işaretini seçip
word den copy CTR + C yaptıktan sonra Ctr + V yapıştırdığınızda gelen pencereden Maintanin Fonts and Formatting seçeneğini seçip okey lerseniz aynı karekter ve puntoda alabilirsiniz. ve aynı pencere sürekli çıkmaması içinde Don't show this warning again i seçin.

Arkadaşlar word'den kopyaladığım texti corel dosyasındaki fontu ve puntosu ayarlanmış dosyama yapıştırdığımda yazı karakterim ve puntom değişiyor.Başka pc'de denedim fontu ve puntoyu bozmadan yazıyı paste yapıyor.Sorun nedir?
Bu mesajdan alıntı yap