corel yazı tipi sorunu acil

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel yazı tipi sorunu acil Sponsorlu Bağlantılar Dergi tasarımı yapıyorum ve kaydedip her geri açmamda yazı tipi bozuluyor. Her seferinde her sayfanın dizgisini yeniden yapmak zorunda kalıyorum.Metin kutusu ayarlarında denemediğim şey kalmadı yardımcı olursanız çok ...

grfkirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkirem

Grafiker / Aydın

Alt 25-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Dergi tasarımı yapıyorum ve kaydedip her geri açmamda yazı tipi bozuluyor. Her seferinde her sayfanın dizgisini yeniden yapmak zorunda kalıyorum.Metin kutusu ayarlarında denemediğim şey kalmadı yardımcı olursanız çok sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 26-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Convertleyip kapatırsan tekrar açtığında sorun yaşamazsın diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-07-2011 #3
Convertleyip kapatırsan tekrar açtığında sorun yaşamazsın diye düşünüyorum.
doğru düşünüyorsun yaptığımız çalışmanın bozulmaması için convertlemek gerekir
birde forumda şu konuya da bakabilirsiniz işinize yarar gibi...FONT problemi yaşayanlar dikkat !!! Font Programı: Fix Font Folder İndir

kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
grfkirem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grfkirem

Grafiker / Aydın

Alt 27-07-2011 #4
cevaplarınız için teşekkürler...convert yaptığımda da yazılarda herhangi bir değiştirme yapamam ama başka bildiğiniz bir yol var mı bu sorunu çözmek için ??
Bu mesajdan alıntı yap