corel yükleme hata

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corel yükleme hata Sponsorlu Bağlantılar iyi akşamlar arkadaşlar bir konuda yardımızı bekliyorum windows vista starter kullanıyorum corel 12 her defa yüklememde bu hatayla karşılaşıyorum (Product installation unsuccessful please reinstall) yardım ederseniz sevirim hayırlı ...

corel yükleme hata
wisayz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisayz

Yrd. Grafiker / Bursa

corel yükleme hata

Alt 11-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi akşamlar arkadaşlar bir konuda yardımızı bekliyorum windows vista starter kullanıyorum corel 12 her defa yüklememde bu hatayla karşılaşıyorum (Product installation unsuccessful please reinstall) yardım ederseniz sevirim hayırlı akşamlr
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gazin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gazin

Öğrenci (Diğer) / Giresun

Alt 12-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
coreli kaldır dene istersen eğer olmuyorsa internetten arat kaldırılamayan programları kaldırmak için program diye onlarla dene belki olur mesela - windows install clean up - var onunla dene belki olur olmadı tek çare format at xp yükle bazen vista sıkıntı sorun çıkarabiliyor windows install clean up kaldırılamayan programları kaldırmak için kullanılan bi program bazen ekle kaldırdan kaldıramıyosun hata veriyor onun için kullanılıyor ama dikkatli kullan baska şeyleride silebilirsin bi de benim ki sadece fikir çözüm olmayada bilir
Bu mesajdan alıntı yap
wisayz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wisayz

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 12-08-2009 #3
saol kardeş yardımın için yüklemeyi hallettik ama bazı del dosyalırını yüklerken yok saydık şimdi onun prolemi var resimi corel için atıyorum atılan resmi göstermiyor.

(rollover.swf. FUIIntl.dll dosyaları lazım) internetten aradım bulamadım yardım edersen sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
halfmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halfmoon(24)

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 26-09-2011 #4
arkadaşlar yardıma ihtiyacım var corel yükleme hata coreli pcden kaldıramıyorum tekrar yüklüyo kendini ne yapmam gerekiyo acil yardım edin lütfennn :'(
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-09-2011 #5
arkadaşlar yardıma ihtiyacım var corel yükleme hata coreli pcden kaldıramıyorum tekrar yüklüyo kendini ne yapmam gerekiyo acil yardım edin lütfennn :'(
Corel Draw 'da inatçı sürümlerin sistemden kaldırılması!

yukarıdaki konu başlığında etraflıca anlatımını bulabilirsiniz.
faydalı olması dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-09-2011 #6
CorelDraw 12 vistaya uyumlu değildir. kurulum yaparken hata alıyosan
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-09-2011 #7
Bende Corel v12 yüklü rollover.swf dosyası bende de yok ama faydası olursa diye FUIIntl.dll dosyayını bu adrese ekledim ...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-10-2011 #8

acaba sorunu çözebildiniz mi?

sonucu bizimlede paylaşın.
Bu mesajdan alıntı yap
halfmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halfmoon(24)

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 07-10-2011 #9
hayır ben hala coreli bilgisayarımdan kaldıramadım aynen duruyo verdiğin link bi işime yaramadı
Bu mesajdan alıntı yap