Corel yüklemek istiyorum. Versiyon önerileriniz ?

Corel Draw - Corel yüklemek istiyorum. Versiyon önerileriniz ? ...

tesrak123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tesrak123

Grafiker / Yalova

Alt 29-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkdaşlar ben corel yüklemek istiyorum ama hangi versiyon iyidir kötüdür bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Yeniyim de
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asongur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asongur

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sen pahalısından yükle pahal mal her zaman iyidir Corel yüklemek istiyorum. Versiyon önerileriniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-08-2010 #3
Her zaman son sürüm yüklenmesini önerirler ki haklılar da bence. İşteki 5 bilgisayarda corel var. İkisi x5'e geçeli aylar oldu. Bende hep yeni bir şey çıktığında bekleme huyu vardır. Bakalım artısı ne eksisi ne, saçma sapan hatalar veriyor mu,vs... diye.
Sonuç itibariyle fırsat bulduğum an ben de yükselteceğim sürümü. Çünkü x5 olan bilgisayarlardan dosya almam için ya onların atmasını beklemem gerekiyor ya da benim gidip dosyayı x4'e çevirip öyle almam.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
irfani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irfani

Baskıcı / İstanbul

Alt 30-08-2010 #4
kullanım olarak ilk versiyonlarıyla çok bi farkı olmadığı söyleniyor... bi farkı başkasına gönderi yapılacağı zaman mesela sendeki x4 ün 14 versiyonu karşındakinin corell i x 4 ün 7 versiyonu 14 versiyon dan gönderirsen karşı tarafa taki alıcı açamıyor.. kaydedecekken bu tür çalışmanıo file+ save den açılan pencerede sağ alt larda versiyon kutuğundan düşük versiyonlarla kaydetme n gerekir... tavsiye olarak ta çıkan enson versiyondan ziyade corelldraWx4 epeydir sorunsuz herkes tarafından kullanılıyor .tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap