Corel'ci Grafiker Dostlar

Hoşgeldiniz - Corel'ci Grafiker Dostlar Sponsorlu Bağlantılar Sevgili Dostlar; Hepiniz benim Yanımda Corel konusunda Üstad olduğunuz kesin.Corel 12 ' yi ( ilk Defa kızgınlıktan dolayı öğrenme gereği hissettim) öğrenmeye çalışıyorum. Siz Üstadlardan bana nasıl ve ...

Alt 22-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Dostlar;

Hepiniz benim Yanımda Corel konusunda Üstad olduğunuz kesin.Corel 12 ' yi ( ilk Defa kızgınlıktan dolayı öğrenme gereği hissettim) öğrenmeye çalışıyorum. Siz Üstadlardan bana nasıl ve hangi teknikleri kullanarak Corel ' i en hızlı bir şekilde öğrenebileceğim konusunda bana yol göstermenizi RİCA EDİYORUM . Şimdiden Hepinize Teşekkür Ederim.

Saygılarımla.

Nazmi YILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 26-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam, bende ısımm geregıı corel kulanmak ogrenmek zorunda kaldımm acemıyımm hala ): (:
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 26-08-2007 #3
Türkiyenin Büyük Grafiker topluluğu olan GRAFIKERLER.NET e hoşgeldiniz sefalar getirdiniz hepiniz.=)
Lütfen forum kurallarını okuyup onlara uyalım ve ayrıca uymayanlarıda uyaralım. Forumda iyi vakit geçirmeniz dileğimle.
İyi forumlar.
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
JackSparrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JackSparrow

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 28-08-2007 #4
hoş geldiniz
Bu mesajdan alıntı yap
JackSparrow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

JackSparrow

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 28-08-2007 #5
iyi vakit geçirmeniz dileğimle hoşgeldinizzz=)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 24-04-2008 #6
selamlar bende yeni üyelerinizden biriyim ve grafikçi olma yolunda ilerlemeye calışıyorum engin bilgilerinizden yararlanırım inşallah süper bi site bilgi alışverişlerinizde taktire şayan bende bu siteye bağımlı oldum
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 24-04-2008 #7
siteye hoşgeldniz arkadas coreli öğrenmek için biraz sabretmek lazım yavas yavas öğreniceksnz.anlamadığınız yer olursa sorun bizler yardımcı oluruz size kolay gelsn
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corelci grafiker dostlar