corelde 11 versiyonu ile kayıtedemiyorum

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde 11 versiyonu ile kayıtedemiyorum Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bir merhaba demek yokmu yeni üye oldum foruma.Neyse benim bir kaç sorum olacak hocalarıma birincisi corelde 11 versiyonu ile kayıtedemiyorum yani gene 12 olarak kayıt ediyor.save as ...

almigo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

almigo

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bir merhaba demek yokmu yeni üye oldum foruma.Neyse benim bir kaç sorum olacak hocalarıma birincisi corelde 11 versiyonu ile kayıtedemiyorum yani gene 12 olarak kayıt ediyor.save as dediğimde versiyondan 11 seçiyorum başka yapmam bir şey varmı birde elimde corel ile ilgili e- booklar var bunları da paylaşacam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar bir merhaba demek yokmu yeni üye oldum foruma.Neyse benim bir kaç sorum olacak hocalarıma birincisi corelde 11 versiyonu ile kayıtedemiyorum yani gene 12 olarak kayıt ediyor.save as dediğimde versiyondan 11 seçiyorum başka yapmam bir şey varmı birde elimde corel ile ilgili e- booklar var bunları da paylaşacam
*.eps ya da *.pdf formatında da kayıt edebilirsiniz. Tüm vektorel programlar ve biteşlem programlar bu formatları açar .(*.eps ya da *.pdf destekleyen tüm biteşlem programlar.)

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corelde, ile, kayitedemiyorum, versiyonu