corelde A4 ebatında dizayn yapacağım karşılıklı 2 sayfayı aynı ekranda görmek istiyo

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde A4 ebatında dizayn yapacağım karşılıklı 2 sayfayı aynı ekranda görmek istiyo Sponsorlu Bağlantılar corelde A4 ebatında dizayn yapacağım karşılıklı 2 sayfayı aynı ekranda görmek istiyorum. A3 yaptım ikiye falan böldüm ama sıkıntı verir endişesindeyim. Nasıl bir kalıp hazırlayabilirim? İlginiz için teşekkürler:sadsmile:...

corelde A4 ebatında dizayn yapacağım karşılıklı 2 sayfayı aynı ekranda görmek istiyo
ferosilin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferosilin

Ressam / Malatya

Alt 04-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corelde A4 ebatında dizayn yapacağım karşılıklı 2 sayfayı aynı ekranda görmek istiyorum. A3 yaptım ikiye falan böldüm ama sıkıntı verir endişesindeyim. Nasıl bir kalıp hazırlayabilirim?
İlginiz için teşekkürler:sadsmile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 04-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer text ve resim alnaalrı için belli şablonlar varsa a4 de heposini bitir. A3 yatay yap. Ortasına bir çizgi şablonu her iki tarafa yerleştir.
Bu mesajdan alıntı yap

ferosilin

Ressam / Malatya

Alt 04-10-2010 #3
belli bir şablon yok. 60-70 sayfalık bir doküman olacak dediğiniz şekilde yaptım. sonrada tereddüt yaşayınca yazma gereği duydum
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 04-10-2010 #4
zeminini önceden çalış karşılıklı nasil duruyor diye a3 üzerinde. ya da en ideali sayfa numaraları hariç sayfanın zeminini çalış onu da master page olarak kullan sonra sol sağ yatarlara göre a4'lerine guidlines ile kenar marjlarını yerleştirip sayfalarını yapmaya basla. nasil olsa işin bitince collect for output ile baskı pdf haline dönüstürürsün. yada yaw herkesin yoğrt yiyişi ayri işte hangisi kolayina geliyorsa oyle yap ne bilim corelde A4 ebatında dizayn yapacağım karşılıklı 2 sayfayı aynı ekranda görmek istiyo
Bu mesajdan alıntı yap

ferosilin

Ressam / Malatya

Alt 04-10-2010 #5
eyvallah ne diyeyeyim corelde A4 ebatında dizayn yapacağım karşılıklı 2 sayfayı aynı ekranda görmek istiyo
Bu mesajdan alıntı yap