corelde açılan sayfama bir resim import ettiğimde altta altta aynı resimi atıyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde açılan sayfama bir resim import ettiğimde altta altta aynı resimi atıyor Sponsorlu Bağlantılar corelde açılan sayfama bir resim import ettiğimde altta altta aynı resimi atıyor.bunu nedeni nedir...nasıl bu sorunu halledebilirim...yardımcı olursanız sevinirim.....

corelde açılan sayfama bir resim import ettiğimde altta altta aynı resimi atıyor
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 02-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corelde açılan sayfama bir resim import ettiğimde altta altta aynı resimi atıyor.bunu nedeni nedir...nasıl bu sorunu halledebilirim...yardımcı olursanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim jpeg gibi bir dosyamı yoksa corel gibi bir prg. dosyasındanmı imprt ediyorsunuz,
belki üst üste kayıtlıdır import ettiğiniz çalışma...

__________________________________________________ ________________
Benim sihrim, Düşüncelerim...
_________________________________________________corelde açılan sayfama bir resim import ettiğimde altta altta aynı resimi atıyor_________________________________________
Bu mesajdan alıntı yap
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 02-04-2010 #3
resim corel sayfası içinde taranmıştı...daha sonra jpeg'e çevirdim tekrar import ettim..yine aynı hatayı verdi. başka resimleri import ettim hata devam etti.corel'i arka arka kapatıp açarak sorunu çözdüm ama nedenini anlıyamadım.
Bu mesajdan alıntı yap