corelde alev ateş

Corel Draw - corelde alev ateş Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar corel 11 kullanıyorum şuan bir çizim yapıyorum arkasına yanan bir görüntü gerek kırmızılı sarılı alev,ateş ve yangın diye arattım bişey bulamadım bana corelde çizilmiş bu tarz çalışmalar ...

corelde alev ateş
coreldeniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

coreldeniz

Eğitimci / Adıyaman

corelde alev ateş

Alt 02-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar corel 11 kullanıyorum şuan bir çizim yapıyorum arkasına yanan bir görüntü gerek kırmızılı sarılı alev,ateş ve yangın diye arattım bişey bulamadım bana corelde çizilmiş bu tarz çalışmalar gerek bi bilen varsa yerini banada gösterebilirmi yada elinde olan yollarsada çok sevinirim herkeze kolay gelsin iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 02-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafikerler.net - Arama Sonuçları buyrun bi bakın. arama sonuçları...
Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

Alt 05-06-2009 #3
Arkadaşlar corel 11 kullanıyorum şuan bir çizim yapıyorum arkasına yanan bir görüntü gerek kırmızılı sarılı alev,ateş ve yangın diye arattım bişey bulamadım bana corelde çizilmiş bu tarz çalışmalar gerek bi bilen varsa yerini banada gösterebilirmi yada elinde olan yollarsada çok sevinirim herkeze kolay gelsin iyi çalışmalar
Gerçi iki gün olmuş ama, yine de yazmak istedim. Corel photo paint'i çalıştırın ve boş bir sayfa oluşturun. Image spray tool aracını kullanarak alev efektini oluşturabilirsiniz...
Corel 11 de bu efekt yoksa yazarsanız gönderirim.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
musati isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musati

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2009 #4
çok saol kardeşım allah razı olsun
Bu mesajdan alıntı yap