corelde Altin rengi

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde Altin rengi ...

corelde Altin rengi
Kurtbeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kurtbeyi

Hiç Biri / Ankara

corelde Altin rengi

Alt 08-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar corelde altin renginin kodlarini ariyorum ( RGB, CMYK ) yardim ederseniz memnun olurum .
Tesekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

murathan54 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murathan54

Grafiker / Sakarya

Alt 10-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle hayırlı sabahlar,eğer matbaa baskısı alıcaksan cmyk da altın rengi yok malesef. onun yerine bir pantone renk veya temsili bir renk verip matbaa ya not düşmelisin şu rengin olduğu yerler altın rengi ile basılacak diye... dijital baskı alıcaksanda google dan arayarak bulabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 10-06-2013 #3
Merhaba arkadaslar corelde altin renginin kodlarini ariyorum ( RGB, CMYK ) yardim ederseniz memnun olurum .
Tesekkürler
öncelikle hayırlı sabahlar,eğer matbaa baskısı alıcaksan cmyk da altın rengi yok malesef. onun yerine bir pantone renk veya temsili bir renk verip matbaa ya not düşmelisin şu rengin olduğu yerler altın rengi ile basılacak diye... dijital baskı alıcaksanda google dan arayarak bulabilirsin.
Forum içinde arama yaparak, istediğiniz soruna cevap bulamadıysanız konu açınız.

Corelde altın varak ve gümüş varak rengi..

Ayrıca düzgün bir arşivleme yapılabilmesi için konunuzu ilgili alanlara açınız.

Konunuz Corel Draw Soru ve sorunlarınız adlı alana taşınmıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
zafografi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zafografi

Grafiker / Manisa

Alt 10-06-2013 #4
murathan adlı üyenin dediği gibi eğer bu rengi cmyk olarak basılacak bir işte kullanacaksan 5. renk olarak ayrı bir film/ctp kalıp alarak ve baskı atölyesine bunu bildirerek yapman gerekiyor. Fakat altın görüntüsünü anımsatsın yeter dersen, bunu renk paletindeki gold ve sarı renklerinden renk geçişi uygulayarak yapabilirsin. Tabi bu istenilen renk hassasiyetine bağlı
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
altin, altin kodu, altin rengi, corel, corel yardim