corelde barkod icin yardım

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde barkod icin yardım ...

ccckezman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ccckezman

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 27-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar bir firma icin personel kartı yaptım bide barkod eklememi istediler daha önce hic yapmadım ama corelde yapılıyormus arkadaslar lutfen yardım edermisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Corel sayfanızın yukarısında x3 de bır roket seklı vardır oraya tıklayın sonra ordan genelde EAN-13 olanı tıklanır ama bu barkodunuzun kac hanelı olduguna da baglı ordan bunun secımını yapın barkod no yu gırın son numarasını gırmeyın ama o otomatık verıcek sonra next dıyın sonuna kadar next dedıkden sonra fınısh dıyceksınız sonra bır sorusorucak sıze ona evet dıyın...Sonra Edit=Paste dıyın ordan sıze ıkı secenek sunucak siz Picture(Metafile) ı secın ve ok deyın barkodunuz sayfanıınızın ortasına gelıcek...
Bu mesajdan alıntı yap

ccckezman

Alt 27-05-2009 #3
Corel sayfanızın yukarısında x3 de bır roket seklı vardır oraya tıklayın sonra ordan genelde EAN-13 olanı tıklanır ama bu barkodunuzun kac hanelı olduguna da baglı ordan bunun secımını yapın barkod no yu gırın son numarasını gırmeyın ama o otomatık verıcek sonra next dıyın sonuna kadar next dedıkden sonra fınısh dıyceksınız sonra bır sorusorucak sıze ona evet dıyın...Sonra Edit=Paste dıyın ordan sıze ıkı secenek sunucak siz Picture(Metafile) ı secın ve ok deyın barkodunuz sayfanıınızın ortasına gelıcek...
cok tesekkurler
personel kartı 1 den 150 ye kadar gidecek
barkod cizgilerinden 25 tane var bana verilen örnekte
Bu mesajdan alıntı yap
DrN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DrN

Grafiker / İstanbul

Alt 27-05-2009 #4
O zaman dedıgım EAN-13 yazan yerde dıger barkod lar ıcın secenekler var onlara bır bakın hangısı sızın barkodunuza uygunsa onu secın...İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap

ccckezman

Alt 28-05-2009 #5
arkadaslar resimdeki gibi bir barkod bunu ben cizmeye calıstım lutfen corelde nasıl yapacagımı tarif ederseniz sevinirim bunun aynısı olacak 1 den 150 ye kadar gidecek coreldekilerin hepsini denedim olmadi heralde ben yanlıs yapıyorum ordaki seceneklere tıklayıp 141 yazıyorum farklı cıkıyor
Bu mesajdan alıntı yap

ccckezman

Alt 28-05-2009 #6
arkadaslar sorunu cozdum code 39 benim isimi gordu yanlız birtek sorum olacak simdi 1 den 150 ye kadar numara verecem 150 icin 150 yazıyorum 1 icin 001 mi yoksa sadece 1 mi yazacam
Bu mesajdan alıntı yap
graphblues isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphblues(31)

Hiç Biri / Antalya

Alt 28-05-2009 #7
tabii 001 olmalıdır
Bu mesajdan alıntı yap

ccckezman

Alt 28-05-2009 #8
tabii 001 olmalıdır
tesekkurler ilgi gösterdiginiz icin
Bu mesajdan alıntı yap
sincap06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sincap06

Grafiker / Ankara

Alt 28-05-2009 #9
yalnız filme veya başka yere msnden cdr dosyası olarak gönderirsen sorun çıkar ben uzun zamandır yaşıyorum. özellikle klişeciye felan gönderdiğinde farklılaşıyor. aman dikkat et
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker1974 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker1974

Grafiker / Antalya

Alt 28-05-2009 #10
sincap06 arkadaşın dediğine k a t ı l m ı y o r u m. Msn den göndermelerde hiç bir problem yoktur. Problem gönderilen dosyanın hatalı yapılmasından (covertlemeyi unutmak veya break apart yapmamak gibi...) kaynaklanır. Yoksa msn dediğimiz şey sadece oluşturulan dosyanın taşınması işini yapar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları