Corelde Barkod

Corel Draw - Corelde Barkod ...

Corelde Barkod
jimmy_can isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jimmy_can

Grafiker / Denizli

Corelde Barkod

Alt 14-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aslında benim sorunum yalnızca basit bir barkod yapımı değil şöyle başlayayım. Bir takım numaralar çok önemli değil ama Interleaved 2 of 5 (ITF) Barcode sistemini corel tanımadığı için yada corel içindeki insert barcode seçeneği içinde Interleaved 2 - 5 yok böyle bir sorunla karşılaşan arkadaşlar oldu mu?
Not: Elimdeki numaraları Corel içindeki barcode programı ile yapmaya kalktığım zaman son kontrol numaralarını yanlış vererek beni yanlış yönlendiriyor.
Tabi bende çözüm olarak Adobe illistrator programına ufak bir plug-in yüklemek suretiyle oradan dönüştürdüm ama bunun hızlı ve kolay bir yöntemi yok mu?
X5 kullanıcısıyım...
Saygılar ve şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

konyaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

konyaa

Hiç Biri / Konya

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
barkot yapımı ile ilgili videolardan ve calısmalar var onlardan daha iy isekilde yardım alabilirsin tabi bu konuda forum sayfamızdada mevcut basarılar dilerim Corelde Barkod
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-07-2011 #3
soru sahibi ne sormuş hiç dikkat ettiniz mi?
" Interleaved 2 of 5 (ITF) Barcode sistemi "
sizin bahsettiğiniz farklı, soru farklı,
Bu mesajdan alıntı yap