corelde bezier tool

Corel Draw - corelde bezier tool Sponsorlu Bağlantılar corelde daha yeniyim photoshoptaki gibi corelde bir türlü rahat çizim yapamıyorum photoshopta pen toolda çizim yaparken eğime istediğin yönü alt tuşuyla veriyoruz ama bunu corelde bir türlü yapamadım ...

corelde bezier tool
kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

corelde bezier tool

Alt 12-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corelde daha yeniyim photoshoptaki gibi corelde bir türlü rahat çizim yapamıyorum photoshopta pen toolda çizim yaparken eğime istediğin yönü alt tuşuyla veriyoruz ama bunu corelde bir türlü yapamadım yardım istiyorum:sad:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bezier tool

Alt 12-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bézier aracının kullanımında uzmanlaşmak için ,üzerinde pratik yapmak gerekir.Bu araç bir eğrinin çiziminde ona dilediğimiz şeklin verilmesini sağlıyor. Fare ile tıklandığında yeni bir düğüm noktası oluşturuyor ve bu düğüm noktası ile bir öncekini birleştiriyor. [COLOR="Blue"]Üzerine gelip tıkladıktan sonra, imleci sürükleyerek, eğriye degişik biçimler verilmesini sağlıyor. [/COLOR]

umarım yardımcı olabilmişimdir.
ama en önemli yardım pratik yapmak,ben pratik yaparak alıştım ve sevdim bezier'i .
Bu mesajdan alıntı yap
kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 12-12-2007 #3
yardımın için teşekkürler
aracın nasıl kullanıldını biliyorum ama eğriyi çizdikten sonra oluşan oklardan çizim yönünü belirlediimiz okun yönünü değiştiremiyorum bu yüzden rahat çizim yapamıyorum
ama çok doğru en iyi öğretmen pratik yapmak zaten bende pek çok şeyi bu şekilde öğrendim inş bende severim bezier tool u
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corelde, bezier, tool