Corelde Bir cilik le ayni anda birden çok texti yazı büyüklügünü ve rengini degistirm

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corelde Bir cilik le ayni anda birden çok texti yazı büyüklügünü ve rengini degistirm Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaslar Bir sorum olacakti. Yaklasik 200 cesitli bulunan yenek menusü hazirladim. Fakat bu menülerin numaralarını ve fiyatlarını ayni renk ve ayni font olmasini istiyorum. Bunun en kolay ...

Corelde Bir cilik le ayni anda birden çok texti yazı büyüklügünü ve rengini degistirm
arda kerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda kerman

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 25-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar

Bir sorum olacakti. Yaklasik 200 cesitli bulunan yenek menusü hazirladim. Fakat bu menülerin numaralarını ve fiyatlarını ayni renk ve ayni font olmasini istiyorum. Bunun en kolay yöntemi nasildir??? Nasil degistirebilirm. (Not: şuanda menü numaraları ve fiyatları degisik renk ve degisik font ta)

Simdiden sağolun? Teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 25-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
edit > select all > text seç

ondan sonra hangi font hangi punto hangi renk istiyorsan onu ver
Bu mesajdan alıntı yap
arda kerman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arda kerman

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 26-04-2009 #3
Arkadasim verdigin yardimdan dolayi sağol. Ama ben onu demek istememistim yada ben yanlis anladim.

örnek

1.) Cola ...................1.00 Tl
2.) Fanta..................2.00 Tl
3.) Ayran..................3.00 Tl
Burda yazili olan Degismesi gereken Bastaki rakam ve Sondaki fiyat rengi ve Fontu degismesi gerekiyor.Yani bir cilik le yani 1.) ve 1.00Tl ye cilik yaptigimda rengi ve fontu degistirmek mümkünmü ?
Bu mesajdan alıntı yap
dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 26-04-2009 #4
bunlar standart olmadığı için makro hazırlamakda pek bir şey kazandırmaz

aklıma gelen ilk yöntem eğer yazıların herbiri cümle olarak hazırlanmamışsa veya paragraf modunda yazılmamışsa fare ile topluca seçip öyle değişiklik yapmak
Bu mesajdan alıntı yap