Corelde blokları nasıl patlatabilirim.

Corel Draw - Corelde blokları nasıl patlatabilirim. ...

Alt 12-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar coreli daha yeni kullanmaya başladım hatta daha başlamış bile sayılmam bir logo üzerinde oynama yapmak istiyorum blokları nasıl patlatabilirim....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tuvenan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuvenan

Grafiker / Zonguldak

Alt 12-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dinamitle Corelde blokları nasıl patlatabilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
N/A2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A2(43)

Alt 12-04-2008 #3
Dinamitle Corelde blokları nasıl patlatabilirim.
bencede... Corelde blokları nasıl patlatabilirim. ama türk silahlı kuvvetlerini çağır onlar patlatsın. hiç uğraşma derim. arkadaşım espiri bi tarafa yeni başladığın ifadelerinden anlaşılıyo. anlamaya çalıştığım kadarı ile eğer logo corelse tabii sen gurubu bozmak istiyosun. nesneleri seçili haldeyken ctrl+u tuşlarına basarak bozabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-04-2008 #4
eyvallah saol ben autocad kullandım daha önce o terim ordan kalma... saol teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 13-04-2008 #5
blokları ustune sag tıklayıp ungroup all diyerek patlatabilirsin joinli olanları ise arrange menusunden break apart diyerek ayırabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-04-2008 #6
joinli ne demek? bende yeniyim kusura bakma
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 23-04-2008 #7
join demek iki sekli tek bir sekil haline getirmek demektir mesela iki daire ciz ve bunları birbirine ortala sonra ikisinide sec ve ctrl+L tus kombinasyonunu kullan boylece bu iki daireyi joinlemis olursun ve buna renk verdiğinde ortadaki dairenin içi bos gozukur
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bozmak, cozmek, group, grup, ungroup, ungrup