Corelde bu çalışmayı kesilmiyor

Corel Draw - Corelde bu çalışmayı kesilmiyor ...

Caner5516 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caner5516

Baskıcı / Bursa

Alt 21-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar corelde bir çalışma var vektörel normal diğer vektör çalışmaları kolayca kesiyordum ama bunda bir türlü yapamadım kesemediğim çalışmayı x6 versiyonda ekledim aşağıya yardımcı olabilirmisiniz.

Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çalışmanızın gurubunu bozup kesebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

Caner5516

Baskıcı / Bursa

Alt 21-12-2015 #3
çalışmanızın gurubunu bozup kesebilirsiniz
Hocam gurubu bozup kesmeye çalıştığımda rengi açık maviden birden koyu mavi oluyor o sorun çıkıyor nedense anlayamadım bir türlü.
Bu mesajdan alıntı yap

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2015 #4
bi sn bakıyorum
Bu mesajdan alıntı yap

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 21-12-2015 #5
şekliniz önce combine sonrada gurup yapılmış gurup bozulunca combine özelliği ortaya çıkıyor nenk koyulaşmış gibi görünüyor ama aslında koyu değil eyedropperle bakarsanız iki rengin de
C:100
M:67
Y:8
:K:0
olduğunu göreceksiniz hatta yanyana iki şekil kopyalayın birinin gurubunu bozun ikisinin de üstüne binecek şekilde bir dikdörtgen çizip eyedropper'le rengi kopyalayıp çizgisini silin aynı olduğunu göreceksiniz

720 HDyapıp tam ekran izlemelisiniz ;

https://youtu.be/qI_ntKtrkKc
Bu mesajdan alıntı yap

Caner5516

Baskıcı / Bursa

Alt 21-12-2015 #6
şekliniz önce combine sonrada gurup yapılmış gurup bozulunca combine özelliği ortaya çıkıyor nenk koyulaşmış gibi görünüyor ama aslında koyu değil eyedropperle bakarsanız iki rengin de
C:100
M:67
Y:8
:K:0
olduğunu göreceksiniz hatta yanyana iki şekil kopyalayın birinin gurubunu bozun ikisinin de üstüne binecek şekilde bir dikdörtgen çizip eyedropper'le rengi kopyalayıp çizgisini silin aynı olduğunu göreceksiniz

720 HDyapıp tam ekran izlemelisiniz ;

https://youtu.be/qI_ntKtrkKc

Hocam çok teşekkür ederim yardımın için şimdi evdeki pc de baktım size gönderdiğim çalışma 1 dosyasına dediğiniz gibi renk farklı olmuyor Corelde bu çalışmayı kesilmiyor ama işyerindeki pc monitöründe samsung marka gurubu bozmadan önce sanki degrade varmış gibi gurubu boztukdan sonra normal cmyk renkli gibi gözüküyordu vallahi anlamadım neden bu şekilde yaptığını tekrardan teşekkür ederim hocam Corelde bu çalışmayı kesilmiyor
Bu mesajdan alıntı yap