Corelde çalışılmış renklerin hepsini nasıl görürüz pantonelerini cmyk ve rgb lerini

Corel Draw - Corelde çalışılmış renklerin hepsini nasıl görürüz pantonelerini cmyk ve rgb lerini Sponsorlu Bağlantılar Corelde çalışılmış renklerin hepsini nasıl görürüz pantonelerini cmyk ve rgb lerini ve onları frehanddeki gibi renkleri sürükle düzelt mantıgıyla düzeltiriz çok önemli arkadaşlar( replace i biliyorum bu degil ...

Corelde çalışılmış renklerin hepsini nasıl görürüz pantonelerini cmyk ve rgb lerini
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corelde çalışılmış renklerin hepsini nasıl görürüz pantonelerini cmyk ve rgb lerini ve onları frehanddeki gibi renkleri sürükle düzelt mantıgıyla düzeltiriz çok önemli arkadaşlar( replace i biliyorum bu degil ) bu önemli çünkü kontürünü içindeki rengi bi hamlede degiştirmek için ve cmyk veya pantone veya rgb renkleri hepsini görerek düzeltmek istiyorum teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ŞENGÜL BOZKURT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ŞENGÜL BOZKURT(36)

Grafiker / İzmir

Alt 07-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tools - object manager... çalışmandaki her şeyi gösterir sana, istediğin düzeltmeleri yapabilirsin Corelde çalışılmış renklerin hepsini nasıl görürüz pantonelerini cmyk ve rgb lerinieace1:
Bu mesajdan alıntı yap

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-05-2008 #3
istedigim bu degil arkadaş 20tane pantone 20 tane rgb ve 20 tane cmyk renk var bunları hepsini görmek ve bi anda renkleri baglantı kurmak replace hariç çünkü küçük detaylar var gözden kaçan onları bulmak zor oluyor lütfen yardımcı olurmusunuz...
Bu mesajdan alıntı yap

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2008 #4
bilen yok sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
bilgisor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgisor

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 08-05-2008 #5
josef kardiş

tam olarak anlayamasam da

şunu denemeni önereceğim

corel de Window menüsü altında Color palettes sekmesi var

orada aradığın paletlerin hepsini aç hepsi ekranda görünsün

söyleyebileceğim bu kadar
Bu mesajdan alıntı yap
birolkeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

birolkeser

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2008 #6
Arkadaşım bu işlem var corel de.

Lakin ben ne zaman kullanmaya kalksam corel kilitleniyor. Öncelikle küçük dökümanlarda denersen iyi olur.

TOOLS / COLOR STYLE

Freehand renk yönetimine çok benziyor. açılan pencerenin üzerinde 3-4 düğme var. onları da kolayca çözersin.
Bu mesajdan alıntı yap

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2008 #7
tşkürler çok saolun arkadaşlar
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
acil yardm ltfen