corelde çizilen logoyu 3d ye geçirmek

Logo Tasarımları - corelde çizilen logoyu 3d ye geçirmek ...

toriseagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toriseagle

Grafiker / Muğla

Alt 28-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corelde çizilen logoyu 3d ye geçirmek için hangi formatta kaydetmek lazım,bunu önceden bi arkadaşım yapmıştı ama şimdi hangi format olduğunu veya hangi işlemler yapıldığını kestiremiyorum.bunu anlatabilecek arkadaşıma minnettar kalırım.iyi çalışmalar:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

xara 3d

Alt 28-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
corelde çizilen logoyu 3d ye geçirmek için hangi formatta kaydetmek lazım,bunu önceden bi arkadaşım yapmıştı ama şimdi hangi format olduğunu veya hangi işlemler yapıldığını kestiremiyorum.bunu anlatabilecek arkadaşıma minnettar kalırım.iyi çalışmalar:smile:
xara 3d ile çevirebilirsin deneme sürümü ile problemi çözebilirsin yalnız dosyanı export ederken windows metafile olarak export et örnek logo:
Bu mesajdan alıntı yap
toriseagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toriseagle

Grafiker / Muğla

Alt 28-02-2010 #3
teşekkürler bu yöntemi biliyorum fakat 3d studio max veya cinema 4d ye konturlanmış şekilde export etmek nasıl oluyo 3dsmax teki camera açılarından yararlanmak ve doku eklemek istiyorum o yüzden coreldeki logoyu 3dsmax a geçirmek istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

3d max hakkında bilgim yok

Alt 28-02-2010 #4
teşekkürler bu yöntemi biliyorum fakat 3d studio max veya cinema 4d ye konturlanmış şekilde export etmek nasıl oluyo 3dsmax teki camera açılarından yararlanmak ve doku eklemek istiyorum o yüzden coreldeki logoyu 3dsmax a geçirmek istiyorum
ama 3d konusunda arama yapabilirsin:
http://www.grafikerler.net/3d-studio-max-f89.html
Bu mesajdan alıntı yap