Corelde çizim sorunum var

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corelde çizim sorunum var ...

wildturk1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 11-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar corel x5 de basit bir şekilde beizer tool aracıyla kurdele çizdiğimizi düşünürsek üst üste gelen çizgiler birbirini sanki croplamısım gibi kesiyor ve içleri boş kalıyor acaba sıkıntım ne olabilir ilkkez böyle bir sorunla karsilasiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 11-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar hala aynı sıkıntım devam ediyor örnek bir logo çiziyorsunuz üst üste gelen yerleri renklendirdiğim zaman sanki o kısımları kesmişim gibi boş kalıyor bu sıkıntının hangi sebepten kaynaklandığını bilen varmı acaba
Bu mesajdan alıntı yap

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 11-03-2014 #3
arkadaslar bu konuda bilgisi olan yardimci olabilecek kimse yokmu baya arastirdim taradim ama bende bi sonuca ulaşamadim hala Corelde çizim sorunum var
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-03-2014 #4
Kesilmiş gibi duran yerdeki noktaların yerini değiştirin, yani üsttekini alta, alttakini üste taşıyın, büyük ihtimal düzelecektir ...
Bu mesajdan alıntı yap

wildturk1

Özel

Hiç Biri / Zonguldak

Alt 12-03-2014 #5
arkadasim herşeyden önce ilgin için teşekkür ederim sıkıntımı bir cok yol denedim çözüme ulaşamadim coreli başlangıç ayarlarınada sıfırladım yine düzelmedi yeniden kurdum silip olmadi x5 vardi onu sildim x6 kurdum ayni sorun ondada var işletim sistemimi değiştirmiştim xp kullaniyordum win 7 yükledim format atinca ama onunla ilgili bir durum olabileceğini düşünmüyorum sıkıntımı tam olarak resimle şu başlıkda tekrar dile getirdim

http://www.grafikerler.net/corel-sorun-t155876.html
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-03-2014 #6
Bazen çizim yaparken üst çizgiyle alt çizgi yer değiştirebiliyor o zaman bahsettiğiniz gibi görünüyordu aklıma o geldi belki dedim.Eklediğiniz resme baktım aklıma farklı bir seçenek de gelmedi Corelde çizim sorunum var ...
Bu mesajdan alıntı yap