corelde convertli gruplanmıs yazı değişiklik !!!!!!

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde convertli gruplanmıs yazı değişiklik !!!!!! ...

hale_ozln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hale_ozln(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar bende bi iş var bi kutu tasarımı dısarıdan gelen bi iş oldugu için yazıları convertlenmiş ama benim bu yazılarda değişiklik yapmam lazım tekrardan yazsam olmaz çünkü yazılar türkçe diil anlatabildim mi bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz
şimdiden teşekkürler corelde convertli gruplanmıs yazı değişiklik !!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kayhan.1154 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kayhan.1154

Grafiker / Ankara

Alt 23-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hale hanım bu konuda bir şey yapamazsınız. aynı karekter yazıyı bulup kullanmak ve yeniden yazmak zorundasınız. Converti geri karektere çeviremezsiniz. KOlay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
BanazOfset isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BanazOfset

Grafiker / Uşak

Alt 23-10-2009 #3
Convertlenmiş Metni Tekrar Eski Haline alma Gibi Bir Şansınız Yok. Yeniden Yazmaktan Başka Çarenizde Yok. Ancak İşin Geldiği Kişi İle İrtibata Gecebilirisiniz. veya Convertli Yazıdan Herhangi Bir Cümleyi Kesip JPEG e Çevirip myfonts.com Sitesinden O Fontun İsmini Öğrenip Aynı Fontu İnternet Üzerinden Bulabilirisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-10-2009 #4
veya Convertli Yazıdan Herhangi Bir Cümleyi Kesip JPEG e Çevirip myfonts.com Sitesinden O Fontun İsmini Öğrenip Aynı Fontu İnternet Üzerinden Bulabilirisiniz.
X4 kullanıyorsanız buna da gerek yok. Text menüsünden what the font'u seçin ve kısa 1 satır alanı seçip çift tıklayın. Seçtiğiniz alan doğrudan myfont/whatthefont sitesine gönderilecek ve sounçlar karşınıza çıkacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
hale_ozln isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hale_ozln(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2009 #5
Tesekkür ederim arkadaslar halletim corelde convertli gruplanmıs yazı değişiklik !!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
sinsi-34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinsi-34

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2009 #6
size çizimleri gönderenler fontuda göndermeleri gerekiyo.sizde gelen fontları font klasörüne atıp kolayca kullanablirsin...
Bu mesajdan alıntı yap