Corelde export yapınca jpg çok soluk çıkıyor

Corel Draw - Corelde export yapınca jpg çok soluk çıkıyor Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, yardımcı olacağınızdan şüphem yok, şimdiden teşekkürler Corelde tasarımı JPG formatına ctrl+E ile export yapınca JPG görüntüsü çok aşırı şekilde soluk gözüküyor, DPİ 300 ve CMYK formatında ...

Corelde export yapınca jpg çok soluk çıkıyor
mel_a_nkoli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mel_a_nkoli

Grafiker / İzmir

Alt 17-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, yardımcı olacağınızdan şüphem yok, şimdiden teşekkürler

Corelde tasarımı JPG formatına ctrl+E ile export yapınca JPG görüntüsü çok aşırı şekilde soluk gözüküyor, DPİ 300 ve CMYK formatında çalışıyorum. Baskı içinde CMYK kullanmam gerekiyor, önceden bu tarz problem çıkmıyordu, hangi ayar bozuldu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

Konu hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar?

önceden böyle değildi bu site!
yazık olmuş bence. iyi çalışmala herkese
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

oguz83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oguz83

Grafiker / Ankara

Alt 17-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım baskı için corelde export yaptığında birebir boyutta iken ctrl+e yaptığında seçenek 72 - 80 dpi olabilir başlangıçta açılan pencerede selcted only seçeneği işaretli olsun ve export penceresinde cmyk olarak değiştirmen lazım gb yi
Bu mesajdan alıntı yap