corelde font değişmek

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde font değişmek Sponsorlu Bağlantılar 100 sayfadan fazla bir çalışmam var tek tek sayfalardaki fontları değiştirmem gerek bunun hızlı ve pratik bir yolu varmı tek seferde tüm fontları değişmek...

corelde font değişmek
can_grafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

corelde font değişmek

Alt 16-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

100 sayfadan fazla bir çalışmam var tek tek sayfalardaki fontları değiştirmem gerek bunun hızlı ve pratik bir yolu varmı tek seferde tüm fontları değişmek
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 16-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fontları topluca değiştirmek için hazır bir uygulama yok

ama aklıma gelen edit menüsünden select all > text diyerek tüm fontları seçip manuel olarak fontu değiştirmen olur
Bu mesajdan alıntı yap

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 17-09-2009 #3
o yöntemle sayfa sayfa tek tek yapmam gerekiyor object managerden toplu bir şekilde renk değişikliği yapılıyordu acaba toplu yazı değişimid evarmı bana ikisinide tarif edersenz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
mengeser isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mengeser

Grafiker / İzmir

Alt 17-09-2009 #4
Arkadaşlar eğer sayfalarınız birbirine bağlıysa,
text / edit text dediğinizde açılan iletişim penceresinde tek seferde fontları değiştirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

can_grafik(37)

Grafiker / Ankara

Alt 18-09-2009 #5
Arkadaşlar eğer sayfalarınız birbirine bağlıysa,
text / edit text dediğinizde açılan iletişim penceresinde tek seferde fontları değiştirebilirsiniz.
sayfalar birbirine bağlı derken sanırım yazı alanları birbirine bağlı demek istedin birbirinden bağımsız yazılar eğer edit text den değişbiliyorsan ki sanmıyorum resimli anlatırmısın lütfen
Bu mesajdan alıntı yap