Corelde fontlar kırık görünüyor

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corelde fontlar kırık görünüyor Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar benim yazdığım yazılar ekranda çok kırık olarak görünüyor. eskiden böyle bir sorun yoktu. özellikle ince karakterli fontlarda yazılar çok kırık görünüyor. ancak yazıyı convertlediğimde yazılar düzeliyor. kırıklıklar ...

didiesdidies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didiesdidies

Grafiker / Eskişehir

Alt 24-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar benim yazdığım yazılar ekranda çok kırık olarak görünüyor. eskiden böyle bir sorun yoktu. özellikle ince karakterli fontlarda yazılar çok kırık görünüyor. ancak yazıyı convertlediğimde yazılar düzeliyor. kırıklıklar yok oluyor. corelde mi bir ayar sorunu yoksa windows ayarları mı çözemedim.

bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

didiesdidies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

didiesdidies

Grafiker / Eskişehir

Alt 24-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar problemi çözdüm

daha önce konuyu aramıştım ama bulamamıştım.

tekrar arama yaptığımda aşağıdaki başlıkta buldum.

"corelde keskinlik sorunum" bölümünde sağolsun arkadaş açıklamış

Wiew kısmından enhanced with overprints kısmın seçili olması gerekli sende büyük bir ihtimal draft işaretlidir.enhanced with overprints seçersen düzelecektir.

teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap