Corelde Gazete Yaptım :)

Corel Draw - Corelde Gazete Yaptım :) ...

N/A7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar azönce aklıma geldi ve corelde oturup yaptım 1 saatte malum gazete olunca konu bulmakta zorlanıyor insan Corelde Gazete Yaptım :) bence sizde deneyin çok zevkli oluyor Corelde Gazete Yaptım :)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 15-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline sağlık Kardeşim Diyarbakırlı apo işi koparmış Corelde Gazete Yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap
N/A9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A9

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 16-03-2008 #3
Çok fazla farklı kullanılmış font var... Çerçeve içindeki yazılar çerçevelere çok yakın, ve her çerçevinin içindeki yazının çerçeveye uzaklık ölçüsü farklı.. Gazete ismi çok geride kalmış, Gazete mizampaşı yaparken, Yazıların alanlardan uzaklığı v.b... ölçülendirmeler ve tipografi çok önemlidir. Bu hususlara dikkat ederseniz daha iyi bir çalışma çıkacağından eminim, emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2008 #4
teşekkür ederim yorumun için dikkate alıcam söylediklerini ilerde bir gün bi gazetede çalışırsam harfi harfine yerine getiririm dediklerini Corelde Gazete Yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-03-2008 #5
Çalışmaların yeterli değil beni fikrim tabi ;Birde şunu merak ettim bu gazete tek sayfamı yoksa ortadan kırımlı yanı 4 sayfamı eğer ortadan kırımlı 4 yaprak bir gazete ise tamamen yalış yapmışsın çalışmanın bitimiş halini düşünüyorumda gerçek anlamda farklı olurdu.ama deneme yapman güzel sonuçda emeğe saygı çalışmalarının devamını bekliyoruz kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
rukiş isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rukiş

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-03-2008 #6
ellerine sağlıkk
Bu mesajdan alıntı yap
sebograph isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sebograph(36)

Grafiker / İzmir

Alt 16-03-2008 #7
çok pahalıymış 1 ytl Corelde Gazete Yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap

N/A7(33)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2008 #8
çok pahalıymış 1 ytl Corelde Gazete Yaptım :)
kısa yoldan başka nasıl zengin olunabilirki Corelde Gazete Yaptım :)DCorelde Gazete Yaptım :)

taner abi öylesine yaptım ben ne anlarım gazete yapmaktan zaten gazete yerine gırgır dergisine benzemiş Corelde Gazete Yaptım :) içeriğini okursan anlarsın zaten Corelde Gazete Yaptım :)DCorelde Gazete Yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-03-2008 #9
boş ver yine yanlış yazmışsın o zaman corelde gazete yapamadım yazmalıydın bence Corelde Gazete Yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap
sheker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2008 #10
GRAFXX öldürcen sen beni yaaCorelde Gazete Yaptım :)DCorelde Gazete Yaptım :)D süper olmuş abicimm (heeh) Corelde Gazete Yaptım :)DCorelde Gazete Yaptım :)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corelde, gazete, yaptm