corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktarım

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktarım ...

h_ercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktrardıgımda tek parça halınde gıdyor web arayuzlerı ıçın tek tek olması lazım lınkler için normalde photoshopta yapılyomuş ama ben corelde yapıyorum corelde yapıp kolay bı şekılde photoshopa nasıl atarım yada webci arkadaş nasıl bunu verebılırm kulanması için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

orhanbolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orhanbolat

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım layer katmanlar halinde photoshopa almak istiyorsun
tools+object maneger
renk paletinin yanında açılan pencerede küçük bir ok butonu var ona tıkla new layer de
böylelikle yeni layer oluşturmuş olacaksun işin bittikten sonra kayıt esnasında psd olarak kayıt yaptığını varsayarak sölüyorum
psd seciyorsun sana bir dialog kutusu çıkacak o kutucukda en aşağıda options bölümünde üç tane radio butan var onları seçili yap böylelikle katmanlı olarak kayıt etmiş olacaksın
inşallah yararlı olmuşumdur
Bu mesajdan alıntı yap

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2011 #3
evet abicim aynen öle yapmaya çalışyorum leyrlı leyrlı gelsın ıstyorum yazılar kutucklar ne yaptıysam ama olmadı herhalde çalışmayı başlamadan öncemı bunu yapıcaktım benım çalışmam hazır onu leyrlı şekılde photoshopa almk istyorum yardımcı olursan çok sevınırım benı buyuk detrten kurtarsın şimdiden çok teşkurler
Bu mesajdan alıntı yap

orhanbolat

Grafiker / Tekirdağ

Alt 11-04-2011 #4
ercan kardeş çalışmanı hazırlamışsın madem o zaman corelde layer oluşturmayı anlattım azda olsa
tools+obect manager aç
çalışmanda herhangi bi şekle tıkla nesnelerin layer 1 de olduğınu göreceksin yen layer oluştur tıkladığın nesneyi yeni açmış olduğun layere sürükle her parça için bunu yapmalısın . kayıt işlemini yaparken dikkat et yukarıda anlattım zaten
ama anlamadım dersen video ders hazırlayabilirim bi tane
Bu mesajdan alıntı yap

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2011 #5
okadar iyi olukı sana zahmet olamzsa çok sevinirim hem belkı başka arkadşlrın işnede yarya bılır senınde bi istegin varsa arşivim çok geniştir paylaşabilirim msnmıde eklıyebılırsın
Bu mesajdan alıntı yap

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2011 #6
ekledınmı bekliyorum corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktarım
Bu mesajdan alıntı yap

orhanbolat

Grafiker / Tekirdağ

Alt 18-04-2011 #7
https://rapidshare.com/files/457923078/Film.rar
umarım işini görür ilk video dersim bu corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktarım
Bu mesajdan alıntı yap

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2011 #8
çok sagolasın umarım işime yarar bi bakayım baklım corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktarım
Bu mesajdan alıntı yap

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2011 #9
izledim ve anladım basitmiş ama çok uraştıcak tek tek psd kaydetmek daha hızlı olcak gibi düşnyorum bi deneyım yınede ben şey diye düşünmüştüm bi kayıt turu seçip tıklayıp hepsını tek tek alır dıye ama layır leyır açmak gerkiyomuş corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktarım ellerine saglık ama senın yöntemın daha saglıklı senın yöntemınle yapmaya çalışcam çok teşekkurler
Bu mesajdan alıntı yap