corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktraım

Web Tasarımı - corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktraım Sponsorlu Bağlantılar corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktrardıgımda tek parça halınde gıdyor web arayuzlerı ıçın tek tek olması lazım lınkler için normalde photoshopta yapılyomuş ama ben corelde yapıyorum corelde yapıp ...

h_ercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

corelde hazırladıgım web arayüzlerini photoshopa aktrardıgımda tek parça halınde gıdyor web arayuzlerı ıçın tek tek olması lazım lınkler için normalde photoshopta yapılyomuş ama ben corelde yapıyorum corelde yapıp kolay bı şekılde photoshopa nasıl atarım yada webci arkadaş nasıl bunu verebılırm kulanması için
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 11-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla hocam işin garip tarafı bende corelden hazırlamıyorum daha doğrusu hazırlayamıyorum.vectorel tabanlı programlarda web çıktısı (sanırım) yok.belki bi plugin'i falan vardır.yabancı siteleri biraz kurcala istersen.saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
h_ercan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

h_ercan

Grafiker / İstanbul

Alt 11-04-2011 #3
teşkur ederım hangı sıtelerı örnek verbılırmısn
Bu mesajdan alıntı yap
diablo_king isimli Üye şimdilik offline konumundadır

diablo_king

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 21-04-2011 #4
corel draw çalışmanı export ederek psd türüne çevirip kaydetebilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
hasanizma isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanizma

Grafiker / Malatya

Alt 22-04-2011 #5
sevgili kardeşim "h_ercan" aslında "diablo_king" kardeşimizin bahsettiği yöntemden başka yok ama şundan eminim corel gibi büyük bir sistemi hazırlayan kişilerin aklına bu soru gelmiştir ve eminim bir çözümü vardır ...
Bu mesajdan alıntı yap