corelde ilk çalışmam : yorumlarınızı bekliyorum Windows 7

Deneme Çalışmalar - corelde ilk çalışmam : yorumlarınızı bekliyorum Windows 7 Sponsorlu Bağlantılar yorumlarınızı bekliorum eksiklerimi ve yapmam gerekenleri sölerseniz sewinirim.. =)...

alonewolf33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alonewolf33

Grafiker / Mersin

Alt 08-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliorum eksiklerimi ve yapmam gerekenleri sölerseniz sewinirim..corelde ilk çalışmam : yorumlarınızı bekliyorum Windows 7=)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sinsi-34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinsi-34

Grafiker / İstanbul

Alt 09-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence kötü dostum ...ama azmini kırmak istemem kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 09-07-2009 #3
Her şeyin ilki tam mükemmel olmaz, bu her alanda böyledir, bütünlük olarak iyidir, bütünün parçaları arasında biraz simetriğe önem gösterin, bu çalışmayı ne için yaptığınızı bilmediğim için, sadeliğe ve açık renk kullanmaya gayret gösterin, ilk çalışmanız bu ise, daha mükemmelini yapacağınıza ben inanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
alonewolf33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alonewolf33

Grafiker / Mersin

Alt 09-07-2009 #4
seyid hocam teşekkür ederim inşallah daha iyisi olcak=)
Bu mesajdan alıntı yap
Sercan ALKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sercan ALKAN(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-07-2009 #5
İlk calısmaya göre hos bence ellerine saglık
Bu mesajdan alıntı yap
qraphcer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qraphcer

Baskıcı / İstanbul

Alt 12-07-2009 #6
w d ve s üstündeki beyaz gölgeler olmasa nasıl durur diye düşünüyorum da corelde ilk çalışmam : yorumlarınızı bekliyorum Windows 7 hoş durur galiba corelde ilk çalışmam : yorumlarınızı bekliyorum Windows 7 7 ninde alt kısmı biraz sola kaymş gibi corelde ilk çalışmam : yorumlarınızı bekliyorum Windows 7 tabi bunlar sadece bnm görüşüm corelde ilk çalışmam : yorumlarınızı bekliyorum Windows 7 genel olarak hoş duruyo corelde ilk çalışmam : yorumlarınızı bekliyorum Windows 7
Bu mesajdan alıntı yap