Corel'de "jasmin"

Corel Draw - Corel'de "jasmin" Sponsorlu Bağlantılar herhangi bir metnin içersinde jasmin kelimesi geçince program direk kendini kapatiyor.. daha önce başkasinin dikkatini çektimi bilmiyorum ama dikkat edilmesi gereken bir konu sanirim.. hiç ummadiğiniz anda çalişmanizdan ...

Corel'de "jasmin"
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Corel'de "jasmin"

Alt 24-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herhangi bir metnin içersinde jasmin kelimesi geçince program direk kendini kapatiyor.. daha önce başkasinin dikkatini çektimi bilmiyorum ama dikkat edilmesi gereken bir konu sanirim.. hiç ummadiğiniz anda çalişmanizdan olabilirsiniz.. Corel'de "jasmin"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben denedim bişey olmadı :S
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2008 #3
Evet hemen bende dedim engin kapanmadı üzülsemmi sevinsemmi :sleepy::sleepy:
Bu mesajdan alıntı yap

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 24-12-2008 #4
jasmin yazip enter'a basin, ya da normal Pick Tool'a tiklayin, ya da jasmin'den sonra bir boşluk birakin.. sadece yaziyi seçip convertlediğin zaman kapatmiyor programi.. yani yanliş anlamayin, bende olan bi sorun değil bu.. X3 X4 de var olan bir sorun.. bende bi arkadaşimdan öğrendim ve uyguladim kapandi Corel'de "jasmin"
Bu mesajdan alıntı yap
senem sevtap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

senem sevtap

Grafiker / Ankara

Alt 24-12-2008 #5
jasmin yazip enter'a basin, ya da normal Pick Tool'a tiklayin, ya da jasmin'den sonra bir boşluk birakin.. sadece yaziyi seçip convertlediğin zaman kapatmiyor programi.. yani yanliş anlamayin, bende olan bi sorun değil bu.. X3 X4 de var olan bir sorun.. bende bi arkadaşimdan öğrendim ve uyguladim kapandi Corel'de "jasmin"
Şaka gibi Corel'de "jasmin" bende X3 kullanıyorum (denedim) X4de kullandım ama böyle bir sorunla karşılaşmadım...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 24-12-2008 #6
Şaka filan değil. Arkadaşımız güncellenmemiş bir sürümü kullanıyor sanırım.

Eğer X4 kullanıyorsanız Corel in kendi sitesinden indireceğiniz Servis Pack1 i sisteminize yükledikten sonra, Options>QuickCorrect menüsüne girerek oradaki işaretli olan tüm kutucukların işaretlerini kaldırınız.

Ardından programı kapatıp açtığınızda Jasmin yazdığınız zaman kapanmadığını göreceksiniz.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 24-12-2008 #7

Eğer X4 kullanıyorsanız Corel in kendi sitesinden indireceğiniz Servis Pack1 i sisteminize yükledikten sonra, Options>QuickCorrect menüsüne girerek oradaki işaretli olan tüm kutucukların işaretlerini kaldırınız.

Ardından programı kapatıp açtığınızda Jasmin yazdığınız zaman kapanmadığını göreceksiniz.
bende servis pack yüklü, dediğiniz gibi bütün kutucuklarida kapattim ama benim ki hala kapaniyor Corel'de "jasmin"
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 24-12-2008 #8
Bu sorunun cevabı daha önce buna benzer bir konuda tartışılmış ve çözülmüştü.
corelde velut yazamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2008 #9

QuickCorrect teki kutucukları programı yükler yüklemez kaldırmalıyız yoksa bu tip bir sürü abuk subuk yazım problemleri yaratıyor corel sürümleri...
Bu mesajdan alıntı yap

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 24-12-2008 #10
Bu sorunun cevabı daha önce buna benzer bir konuda tartışılmış ve çözülmüştü.
corelde velut yazamıyorum
evet, arananadam'in söylediğini yapinca benim sorunum da ortadan kalkti Corel'de "jasmin"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corelde, jasmin