corelde kayıt sorunu lütfen yardım...

Corel Draw - corelde kayıt sorunu lütfen yardım... Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar bende corele başlayalı 2 güncük oldu,bi çizim yaptım export diyip kayıt etmek istiyorum ama çizim orjinali gibi güzel görünmüyor soluk bir şekilde oldu.nerde hata yapıyorum acaba....

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 31-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bende corele başlayalı 2 güncük oldu,bi çizim yaptım export diyip kayıt etmek istiyorum ama çizim orjinali gibi güzel görünmüyor soluk bir şekilde oldu.nerde hata yapıyorum acaba.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 31-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Export dediğinizde hangi formatta kayıt kapıyorusunuz. Mesela jpg se dpi yükseltirsen sorun kalmaz. Zaten önizlemedede nasıl çıkıcağı görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 31-12-2008 #3
evet export dediğinizde acılan pencerede altta kayıt formatları vardır bunlardan hangisini secerseniz ve cozunurlugu renk modunu nasıl ayarlarsanız nesneniz o sekilde export edilir bazende resim yuksek cozunurlukle ve cmyk kaydedildiği halde bozuk gorunebilir bunun nedenide calısılan programdır orneğin photoshopta koyu yeşil gordugunuz bir renk corelde acık yeşil gorunebilir ama bu baskıda o renk cıkacağı anlamına gelmez
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 31-12-2008 #4
teşekkürler arkadaşlar,birde daha detaylı deniyim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
corelde, kayit, lutfen, sorunu, yardim