Corel'de logo yapımı hakkında yardım

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel'de logo yapımı hakkında yardım ...

ahmetbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetbulut

Eğitimci / Tekirdağ

Alt 17-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar öğrenci yurdunda görevliyim yurdumuzun bi logosu var onu çizmek istiyorum ama istediğim gibi olmadı bi yardımcı olurmusunuz ..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 17-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar öğrenci yurdunda görevliyim yurdumuzun bi logosu var onu çizmek istiyorum ama istediğim gibi olmadı bi yardımcı olurmusunuz ..
Siz bir şeyler çizin, geliştirmesini konuya ilgi duyan tüm arkadaşlar ile birlikte yaparsınız.

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.
Bu mesajdan alıntı yap