Corel'de Objeleri Seçmek

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel'de Objeleri Seçmek Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Selamlar, Kolay Gelsin, Yaptığım bir çalışmada birden fazla obje var, bu objeler arasında iki tane objeyi seçmek istiyorum(seçili hale getirmek), Corel'de bunun bir kısa yolu var mı?, ...

Corel'de Objeleri Seçmek
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Corel'de Objeleri Seçmek

Alt 13-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Selamlar, Kolay Gelsin,
Yaptığım bir çalışmada birden fazla obje var, bu objeler arasında iki tane objeyi seçmek istiyorum(seçili hale getirmek), Corel'de bunun bir kısa yolu var mı?, yani çalışmamda belirlediğim görsel veya objeleri seçili hale getirmek istiyorum, bunu en kısa yoldan nasıl yapabiliriz?, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 14-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
zyprexa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zyprexa

Hiç Biri / İzmir

Alt 14-05-2010 #3
bir tanesine tıklayın, sonra diğerlerini seçerken shift'e basılı tutarak tıklayın.
Bu mesajdan alıntı yap
emelbozan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emelbozan(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2010 #4
arkadaşım "edit - select all - objects" kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 14-05-2010 #5
Emel hanım, o şekilde bütün objeleri seçiyor, belirli objeler seçilmesi lazım, onun için Shift Tuşu daha pratik olarak görünüyor. Yanıtlarınız için çok teşekkür ediyorum, sağolun.
Bu mesajdan alıntı yap
Chndgnci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Chndgnci

Grafiker / Kocaeli

Alt 14-05-2010 #6
bütün objeleri seçmek için emel hanımın dedigini yapmalısınız. Eğer 10 objeden sadece 2 sini seçmek istiyorsanız zyprexa 'nın dediği gibi shifte tiklayip digerlerinide tek tek seçebilirsiniz.. başka yolu yok diye biliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 14-05-2010 #7
Aynen size katılıyorum, doğrudur, yanıtlarınız tekrar teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap