Corel'de Otomatik Kaydetme

Corel Draw - Corel'de Otomatik Kaydetme Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Selamlar, Sevgiler, Corel'de çalışırken kendi kendini kaydetmeye başladı, tam emin değilim, ellerim tuşlara mı değdi, yoksa, kendini otomatik olarak mı kaydetti, tam olarak bilmiyorum?, tabi durum böyle ...

Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 30-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Selamlar, Sevgiler,
Corel'de çalışırken kendi kendini kaydetmeye başladı, tam emin değilim, ellerim tuşlara mı değdi, yoksa, kendini otomatik olarak mı kaydetti, tam olarak bilmiyorum?, tabi durum böyle olunca, acaba, Corel'de belli sürelerde kendini otomatik olarak kaydeder mi?, eğer kaydediyorsa bunun menüsü nerde ve nasıl devredışı bırakabiliriz?, teşekkür ediyorum, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zyprexa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zyprexa

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar Selamlar, Sevgiler,
Corel'de çalışırken kendi kendini kaydetmeye başladı, tam emin değilim, ellerim tuşlara mı değdi, yoksa, kendini otomatik olarak mı kaydetti, tam olarak bilmiyorum?, tabi durum böyle olunca, acaba, Corel'de belli sürelerde kendini otomatik olarak kaydeder mi?, eğer kaydediyorsa bunun menüsü nerde ve nasıl devredışı bırakabiliriz?, teşekkür ediyorum, kolay gelsin.
tools>options>workspace>save>auto-backup every x minutes x yerine kaç dakikada bir kaydetmesini istiyorsanız o değeri seçin.
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 30-03-2010 #3
Çok teşekkür ediyorum, sağolun, varolun.
Bu mesajdan alıntı yap