corelde pdf

Corel Draw Dersleri - corelde pdf ...

corelde pdf
migrohal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

migrohal

Yrd. Grafiker / Yurtdışı

corelde pdf

Alt 28-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar corel calisilmis bir cizimi nasil pdf olarak yededebilirim..80x200 bi cikti alcam...ama kaydedemiyorum...bu konuda arama yaptim fakat bulamadim...yardimlariniz icin simdiden tskler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar corel calisilmis bir cizimi nasil pdf olarak yededebilirim..80x200 bi cikti alcam...ama kaydedemiyorum...bu konuda arama yaptim fakat bulamadim...yardimlariniz icin simdiden tskler
bu konu daha önce de çok kez anlatılmış bu nedenle ayrı bir konu olarak bahsetmeyeceğim buradaki Corel'den PDF yapmak detaylı anlatımı takip ederseniz sorularınıza gerekli cevapları bulabilirsiniz.
şunuda belirtmek isterim;
Corel diğer vektör programlarına nazaran PDF oluşturma ve açma konusundan daha başarılıdır. Hiçbir renk kaybı olmadan, dilerseniz fontların tamamını konvertleyip, dilerseniz fontları konvertlemeden PDF belgesine gömebilirsiniz. Görüntüleri dilerseniz downsample yapabilir ya da yapmadan da maksimum JPEG sıkıştırma uygulayarak baskıya gidecek şekilde dosya boyutunu küçülterek PDF oluşturabilirsiniz. PDF oluşturma ile ilgili renk ayarlarında Native ‘yi seçip renk profillerini kapatırsanız hiç bir sorun yaşamazsınız.
Çünkü ben yaşamıyorum.
faydalı olması dileğiyle.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-06-2011 #3
Kaydedemiyorum derken PDF kaydetmeyi mi bilmiyorsunuz, yoksa PDF kaydederken sorunla mı karşılaşıyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
deniz bahtiyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz bahtiyar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-06-2011 #4
corel de hazırlayıp kaydederken file\ publish to pdf seçeneği ile kaydedebilirsiniz ister vektor halde ister bitmapa çevirip kaydedebilirsiniz
umarım yardımcı olmuşumdur
Bu mesajdan alıntı yap