Corel'de Pen tool ile kapattığımız şekli geri açma

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel'de Pen tool ile kapattığımız şekli geri açma Sponsorlu Bağlantılar Meraba arkadaşlar Corelde Illustrator gibi çizdiğim shape şekilleri pen tool ile bitiş noktalarından nasıl ayırabiliyoruz ? bir saattir araştırıyorum ama bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim...

nehars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nehars

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 05-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meraba arkadaşlar Corelde Illustrator gibi çizdiğim shape şekilleri pen tool ile bitiş noktalarından nasıl ayırabiliyoruz ? bir saattir araştırıyorum ama bulamadım yardım ederseniz çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yenerberktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenerberktas

Eğitimci / Osmaniye

Alt 05-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Shape aracında noktaya sağ tıklayıp "Break Apart" dediğinde o kısımdan çizgi ayrılır yanlış anlamadıysam.
Bu mesajdan alıntı yap
nehars isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nehars

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 05-09-2015 #3
Shape aracında noktaya sağ tıklayıp "Break Apart" dediğinde o kısımdan çizgi ayrılır yanlış anlamadıysam.
cevabınız için teşekkürler sizin ve bana özelden mesaj atan Kemal aksekioğlu abimiz sayesinde olayı çözdüm
şu video belki diğer arkadaşların işine yarayabilir iki defa tıklamak gerekiyormuşş hala ıllustrotore göre kolay olmasına rağmen corelin şu iki tık olayına alışamadım Corel'de Pen tool ile kapattığımız şekli geri açma