corelde publish to pdf sorunu

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - corelde publish to pdf sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhabalar, Corel x5'de herhangi bir dökümanı web için kaydetmek istediğimde normalde publish to pdf - arshiving web diye bir şey çıkıyordu şimdi çıkmıyor ben mi karıştırıyorum yerini yoksa ...

graphicworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicworld

Grafiker / Ankara

Alt 31-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar,

Corel x5'de herhangi bir dökümanı web için kaydetmek istediğimde normalde publish to pdf - arshiving web diye bir şey çıkıyordu şimdi çıkmıyor ben mi karıştırıyorum yerini yoksa ayarlarıyla ilgili bir sıkıntı mı var yardımcı olursanız çook sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 02-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
publish to pdfi tıkladığınızda kaşınıza gelen ekranda pdf preset kısmından webi seçerek ayarınızı yapabilirsiniz

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
graphicworld isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicworld

Grafiker / Ankara

Alt 02-02-2013 #3
sorun şu ki orada web, rgb, cmyk seçenekleri olurdu şu anda o seçenekler yok sadece default sttings çıkıyor neden böyle oldu onu anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap