corelde renk kartelası nasıl yapılır

Corel Draw - corelde renk kartelası nasıl yapılır Sponsorlu Bağlantılar herkese selam arkadaslar corelde renk cartelası yapmak istiyorum yani bu renk kartelasını bı mazemeye baskı yapıp göz onunde olacak ısım ve numarasıyla bana yardımcı olursanız sevınırım...

hasansantalu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasansantalu

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 23-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese selam arkadaslar corelde renk cartelası yapmak istiyorum yani bu renk kartelasını bı mazemeye baskı yapıp göz onunde olacak ısım ve numarasıyla bana yardımcı olursanız sevınırım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
umarım işinize yarar
Bu mesajdan alıntı yap
mr.tar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mr.tar

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-01-2008 #3
global macros icersindeki " create color swach " secenegi ile kullandigin renk paletini otomatik olusturabilirsin (macrolarin icersinde bulamiyorsan google da globalmacros.gsm diye aratirsan bulabilirsin) ancak bu sana sadece kullandigin renk paletinin dokumunu verir,, bence bunun yerine daha once forumda verilmis olan pantone skalasini kullansan daha verimli olur diye dusunuyorum sonucta sadece senin renk paleti degil bilinen tum renklerin dokumu var istersen pdf corelde acar renklleri yanyana ekranda da kontrol edebilirsin, oldukcada saglikli bir karsilastirma olur,, kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
hasansantalu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasansantalu

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-01-2008 #4
teşekkür ederim ilginiz için ama benim istedigim bunlar degil benim istedigim corel deki mevcut CMYK renklerini(pantone) numarası ile beraber baskı almak istiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2008 #5
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-01-2008 #6
bende cartela var ve 10deger aratatark dan 100e kadar veaşagıya 0 a kadar degişik cmy,myk,cyk kombinasyon renkler var belki işinize yarar bu bilgisayarda yok en kıssa zamanda gönderririm
Bu mesajdan alıntı yap
rgrgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rgrgn

Grafiker / Tekirdağ

Renk kartelası

Alt 22-03-2008 #7
bende cartela var ve 10deger aratatark dan 100e kadar veaşagıya 0 a kadar degişik cmy,myk,cyk kombinasyon renkler var belki işinize yarar bu bilgisayarda yok en kıssa zamanda gönderririm
Elinizde olan kartelayı upload edip buradan paylaşabilirseniz çok sevinirim. Her grafikere çok gerekli.
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-03-2008 #8
Elinizde olan kartelayı upload edip buradan paylaşabilirseniz çok sevinirim. Her grafikere çok gerekli.
paylaşım yaptım cmyk kartale diye aratırsan bulursun
Bu mesajdan alıntı yap
1452 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1452

Grafiker / İstanbul

renk paleti

Alt 22-03-2008 #9
pekı arkadaslar bırkac rengın karısımıyla olusturdugumuz rengı renk kartelasında tek renk dıye tanıtabılırmıyız.
örneğin bu bırkac rengın karısımıyla olusturdugumuz rengı dıs hat dolgu rengı olarak kullanmak ıstıyorm

tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
nessto isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nessto

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 10-03-2013 #10
arkadaşlar elimde mevcut bir boya kataloğunun kartelası var bunu dijital ortama nasıl taşırım benim için çok önemlii lütfen yardım edin
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corelde, renk, kartelas, nasl, yaplr