Corelde resim kesmek

Corel Draw - Corelde resim kesmek Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar.Sizlerden bir konu hakkında yardım istiyorum.Öncelikle şunu söylemek istiyorum: corelle çalışmaya daha yeni başladım, yani;biraz acemiyim. Bu yüzden bu konuda sizden yardım istiyorum. Corel de resim keserken ...

Corelde resim kesmek
aep44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aep44

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Corelde resim kesmek

Alt 02-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar.Sizlerden bir konu hakkında yardım istiyorum.Öncelikle şunu söylemek istiyorum: corelle çalışmaya daha yeni başladım, yani;biraz acemiyim.
Bu yüzden bu konuda sizden yardım istiyorum.

Corel de resim keserken resmin dış sınırlarını rahatça kesebiliyorum.Fakat örneğimdeki gibi bazı resimlerin iç bölgesi arkaplan renginde kalıyor.Yani resim beyaz bir zemin üzerinde ise ve bende mavi bir zemin üzerinde çalışıyorsam resmin iç bölgeleri beyaz kalıyor... Sizden şunu öğrenmek istiyorum: İşte bu resmin iç kısımlarını nasıl kesebiliriz.(REsimdeki taralı alanlar.) Boyamayı sormuyorum Çünkü öyle yapabiliyorum fakat benim resmin içini kesmem, yani: boşaltmam lazım. Şimdiden teşekkürler... İlginize.........
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 16-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Örnek resim görünmüyor ama, alt tarafının görünmesi gereken bölgeyi herhangi bir araçla çiz. Yalnız çizdiğin şekli boyayabiliyor olmalısın. Yani şekilde açık uç olmamalı. Ardından şekli ve resmi birlikte seçip üst tarafta 7 kutucuklu buton çıktı üzerlerine gelince isimleri yazar. Sağdan ikinci 'Back Minus front' u seçtiğinde istediğin sonucu elde edeceksin. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap