Corel'de Resmin Zemin Rengini Kesmek

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Corel'de Resmin Zemin Rengini Kesmek Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Selamlar, Kolay Gelsin, Bayağı uğraşmama rağmen tam istediğim gibi yapamadım, yaptığım bir çalışmada resmin beyaz kısmını kesmek istiyorum, ilgili çalışmanın fon rengi sarı olduğu için, resmin beyaz ...

Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 09-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Selamlar, Kolay Gelsin,
Bayağı uğraşmama rağmen tam istediğim gibi yapamadım, yaptığım bir çalışmada resmin beyaz kısmını kesmek istiyorum, ilgili çalışmanın fon rengi sarı olduğu için, resmin beyaz kısmı sırıtıyor, PowerClip yaptım, resim tam ortalanmadı ve resmin ortasındaki beyaz kısmını bir türlü kesemedim, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vuralis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuralis(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
buyur RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 09-05-2010 #3
Süper olmuş, çok çok teşekkür ediyorum, Sayın Vuralis, bunu Corel'de mi yoksa PhotoShop'ta mı yaptınız?, hangi program ve hangi aracı kullandınız?, biraz bilgilendirebilir misiniz?, ben yapıyorum, pek düzgün gelmiyor.
Bu mesajdan alıntı yap